Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL

Kargo ve Teslimat

 

· Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Sipariş tutarı 100,00 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle 0505 547 74 33 no'lu telefon ile veya bilgi@okukitapevi.com elektronik ileti adresi  iletişime geçiniz. 

· Kapıda ödeme alışverişlerinizde hizmet bedeli 6TL, kargo taşıma bedeli 5.90TL olup toplamda 11.90'dir. (99,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli ödersiniz.)

 · Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 5 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

· Sitemiz çoğunlukla stoklu çalışmaktadır. Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda bulunmayan ürünler veya  tedarikçi firmaların stoklarında da  bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

· Keyfi kabul olunmayan siparişlerde kargo masrafları iade edilen müşteri tutarlarından tahsil edilebilir. 

· Havale ödeme biçimi ile yapılan alışverişlerde siparişlerinizin yola çıkabilmesi için dekont bilgisi iletilmesi gerekmektedir. 

 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

 

Kapat